Jak uczyć się języka włoskiego? Wskazówki dla początkujących.

Marzysz by opanować język włoski, lecz obawiasz się, że siedzenie nad słownikiem szybko Cię znudzi. Przedstawiamy kilka wskazówek jak nauczyć się języka włoskiego.


Oczywiście najprostszą na naukę języka jest wyjazd - jeden długi bądź wiele krótkich, ale regularnych.


sala na kurs językowy
Opracowanie: Shane Global
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wyjazd warto wcześniej poprzedzić bazą gramatyczną, znajomością podstawowych słówek oraz zasad wymowy. Wtedy możemy ruszać do Włoch, czytać, słuchać, rozmawiać. Warto również wykorzystywać swoje znajomości. Jeśli mamy przyjaciela Włocha lub kogoś kto doskonale posługuje się włoskim językiem, poprośmy go, aby pisał do nas smsy i poprawiał błędy. Oczywiście ten kto uczy się na kursie wcale nie musi mieć gorszych szans. Profesjonalna szkoła języka włoskiego to również świetny. Jeśli wybierzemy szkołę języka włoskiego to jest duże prawdopodobieństwo, iż nauczyciel lepiej nauczy nas, przez co będziemy lepiej pisać i poznamy bardziej standardowe słownictwo, aniżeli przypadku, gdy znajomy uczy nas potocznych wariacji.

Jeśli nie mamy okazji wyjechać, ani w naszym otoczeniu nie ma nikogo kto zna włoski, ale zapiszemy się na kurs to może na początku będziemy mówić wolniej, lecz za to poprawniej.

Nie zwlekaj - tylko wejdź na news, z którego dowiesz się wielu ciekawych informacji w odniesieniu do przedstawianego zagadnienia.

Poza tym, poznamy słownictwo z większej ilości dziedzin, dzięki czemu będziemy mogli porozmawiać na wiele tematów, jednakże jeżeli tryb kursu na to pozwala bądź mamy lekcje indywidualne to najlepiej naukę słówek ograniczyć do takich, które są nam najbliższe. Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, ale także dużo mniejsze miejscowości oferują naprawdę dobre szkoły, gdzie włoski wykładany jest na wysokim poziomie a do tego nauczany w dość przystępny sposób- .


Kolejne tematy

Certyfikat Google Adwords Qualified Company przydatny stałym użytkownikom Internetu - zobacz artykuł

Pacjent
Opracowanie: Gareth Williams
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Certyfikat adwords może się okazać przydatny dla wszystkich użytkowników Internetu, a głównie dla osób korzystających z Internetu i prowadzących jakiś typ działalności gospodarczej i pragnących wgrywać filmy reklamowe na stronach internetowych.


Trzeba pamiętać, że bez względu na to czy pracujemy nad językiem sami w domu czy uczęszczamy na kurs, powinniśmy robić zdecydowanie więcej niż w podręczniku czy na lekcji.


Możemy na przykład prowadzić kalendarz, a w późniejszym czasie dziennik we włoskim języku.

Każda nasza strona internetowa posiada wyłącznie najciekawsze informacje, które zapadną Ci w pamięć na długo, więc bez wahania kliknij również tu!

Na początku mamy mały zasób słów i nie znamy także dokładnie zasad tworzenia poprawnych zdań, jednakże podstawy wystarczą, by zanotować w kalendarzu “randka z Tomkiem” bądź “fryzjer o siedemnastej”.
16-01-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.