Jak nie dać się oszukać kupując używane auto

Nie jest żadną tajemnicą, iż dilerzy samochodowi stosują liczne nieczyste manewry, aby sprzedać towar w jak najlepszej cenie.


W tym celu nałogowo przedstawiają oferowany pojazd w lepszym świetle niż jest faktycznie. Decydując się na zakup z drugiej ręki, wystrzegajmy się oszustów. Pamiętajmy, że nie wszystko złoto, co się świeci.


Któż z nas nie marzy o własnych czterech kółkach? Aczkolwiek, przeważnie nasz pierwszy pojazd nie pochodzi wprost ze sklepu, ale z giełdy samochodowej. Jeżeli planujemy kupno pojazdu, nie zapominajmy o starej jak świat zasadzie - diagnoza nowego auta jest sprawą najwyższej wagi. Znane są tysiące przypadków, kiedy to poprzedni właściciele dostrajają silnik, tają faktyczną kondycję amortyzatorów, hamulców, biegów, czy też fałszują sprawność poduszek powietrznych. Jedyną możliwością uchronienia się przed oszustwem, tudzież oszczędzenie sobie nerwów jest sprawdzanie auta przed kupnem - www.wilczynskiodbiera.pl/. Doświadczony i godny zaufania mechanik samochodowy może się w tego typu sytuacji okazać naszym najlepszym przyjacielem. Nie warto ryzykować i kupować bez weryfikacji, szczególnie, jeśli nie mamy zbyt wielkiej wprawy. Dodatkowe koszty, na jakie możemy narazić się przez swoją bezmyślność oraz pośpiech, mogłyby okazać się kolosalne. Wobec tego zagrożenia, diagnoza nowego auta przed zakupem z pewnością wyszłaby nam na dobre - zobacz stronę.


Kolejne tematy

Doskonałe prezenty

prezent
Opracowanie: desi.italy
Nadchodzi dzień kiedy trzeba komuś zrobić prezent? Tak, wydaje się to bardzo naturalne, a jak przybywa co do czego to każdemu ręce opadają. Prezent dla bizneswoman? Co ja potrafię kupować, takie z reguły nasuwa się zapytanie. Dla takiej osoby oferuję skórzany portfel, organizer i czy piękną torbę dobór jest naprawdę poważny. Na początku proponuję poobserwować taką osobę jakie rzeczy ją interesują| by nie popełnić tępego błędu. Bardzo dobrym wyborem jest także sesja fotograficzna co dzisiaj jest coraz to wybitniej popularniejszym darem o bardzo obszernym znaczeniu.


drogeria
Opracowanie: halfrain
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Nowy nabytek na czterech kołach powinien nas napawać dumą, a nie spędzać sen z powiek. Wiele zatuszowanych wad da się wykryć.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.