Hipoterapia ma szansę dawać spore efekty

Jeszcze jakiś okres temu starczyło, że była przygotowana impreza, na której dało się odpowiednio zjeść i wypić, a już podwładni i właściciele okazywali się zadowoleni z takiej integracji.
Obecnie jednak wszyscy pragną czegoś więcej, chcą się zmierzyć w różnorakich sytuacjach, przez to na imprezy firmowe integracyjne wyszukiwane są tereny, gdzie możemy pojeździć konno, lub wspinać się na ściankach, albo zatrudniane są specjalne przedsiębiorstwa, które planują przeróżne zabawy polegające na pracy zespołowej. Tego typu imprezy pomagają rzeczywiście właściwie się zapoznać, dowiedzieć się, jak kto poradzi sobie w ciężkiej sytuacji, a to wszystko sprawia, że wspomnienia z takiej zabawy są fajniejsze, a integracja pomiędzy podwładnymi mocniejsza.

Kolejne tematy

Istotne dla niejednego pracodawcy zagadnienia o zatrudnieniu

Dokumentacja
Opracowanie: Sean MacEntee
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Podmioty gospodarcze prowadzące własną działalność muszą znać wszystkie najważniejsze wytyczne takiego procesu. Najczęściej są one zmuszone zamknąć własną firmę, a powody bywają różne. Jaki jest ten krok oraz czy na pewno trzeba go podejmować?


Coraz częściej doceniana jest hipoterapia - http://stajniaiskra.pl/art/45/hipoterapia.html

Istnieją dzieciaki, które od małego zmagają się z różnymi ciężkimi chorobami niszczącymi ich sprawność fizyczną, a często także psychiczną. Aby miały szansę się one lepiej rozwijać wymagają dodatkowej stymulacji, która będzie silniejsza oraz mocniej zróżnicowana niż w przypadku dzieciaków zdrowych.
jazda konna
Opracowanie: Shannon Veerkamp
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dlatego znacznie częściej wykorzystywana jest hipoterapia, a więc praca z tymi dziećmi przy zastosowaniu koni. Mają szansę one je głaskać, przytulać się do nich, pojeździć na nich, a to wszystko stymuluje ich umysł i ciało do znaczniejszego działania, do większego wysiłku. Przeważnie dzięki takiej terapii dzieci stają się mocniej otwarte i zaczynają reagować na bodźce, które jeszcze do niedawna przechodziły niezauważalnie. Wystarczy przeczytać o możliwościach jakie oferuje zastosowanie koni w pracy z dziećmi chorymi, a i my będziemy zaskoczeni, jak wspaniałe rezultaty się tutaj zjawiają.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.