GoodGame Empire – wirtualna zabawa dla wymagających użytkowników

W powszednim zabieganiu, zadaniach oraz problemach poszukujemy niezobowiązującej zabawy, która pozwoli na chwilę zrelaksować się. Świetnie, gdy w trakcie odpoczynku możemy dodatkowo doskonalić naszą kreatywność i wyobraźnię.

dziecko przy komputerze
Opracowanie: Wolfgang Lonien
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Obecnie spędzamy mnóstwo czasu przed komputerem, poszukując w nim informacji, łączności z bliskimi, ale również odskoczni. Możemy to połączyć wybierając jedną z rozrywek wirtualnych, np. GoodGame Empire. Jest to typ gry MMORPG, w której uczestnicy wcielają się w rolę, tworzą ją i zarządzają jej działaniami. Skrót pochodzi od "massively multiplayer online role-playing game", czyli internetowych rozrywek komputerowych z dojściem do internautów na całym globie - link.

W wirtualną rozrywkę zaangażowanych jest już kilkadziesiąt milionów użytkowników. Sama zabawa jest typem gry fabularnej, w której należy realizować zadania, pokonywać przeciwników, uzyskiwać nowe fanty lub sprawności, aż w końcu przechodzić na następne poziomy doświadczenia. Każdą postać należy kolejno rozwijać, uczyć ją nowych kompetencji. Całość oparta jest na społecznościach lub klanach, do których gracze mogą dołączać. Gry MMORPG zazwyczaj są powszechne i bezpłatne, ewentualne opłaty dotyczą dodatkowych wirtualnych rzeczy do używania w trakcie zabawy. Mogą one podnosić poziom przewagi użytkownika.

Kolejne tematy

Katowice i dostępne dla każdego rozrywki

escape room
Opracowanie: karlnorling
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W Katowicach zostaniemy bez wątpienia zaskoczeni wielością rozrywek i najróżniejszych atrakcji. Zweryfikowane przez wiele osób rozwiązania przyniosą wiele radości, lecz zawsze dobrze jest zdecydować się na te najbardziej rekomendowane i nietestowane do tego czasu osobiście rozrywki. Escape room nie jest tradycyjną grą komputerową.


Jedną z online role-playing game jest GoodGame Empire. To bezpłatna gra ekonomiczno-strategiczna, w której przenosimy się do internetowego, średniowiecznego królestwa pełnego bohaterskich rycerzy. W zabawie tworzymy obiekty, rekrutujemy żołnierzy, ale także ściągamy od poddanych podatki, z pomocą których kompletujemy wojsko do bitew o własności wrogów.

Bardzo nam przyjemnie, że nasz tekst wywarł na Tobie przyjemne uczucie. Pragniemy namówić Cię do kolejnej strony - tam można zobaczyć tutaj zajmujące wątki.


gra na komputerze
Opracowanie: Chris_Parfitt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Przede wszystkim GoodGame Empire skupia się na balansowaniu pomiędzy biznesem oraz rozrostem swojego królestwa, a prowadzeniem wojennych działań wobec przeciwników. Jednakże w grze możemy także oglądać sąsiedztwo lub odszukiwać skarby, dzięki czemu jesteśmy w regularnym, twórczym działaniu. Zabawa uczy w jaki sposób gospodarować pieniędzmi, rozwijać sprawności ekonomiczno-budowlane i pragnienie doświadczeń.
05-06-2020
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.