Gierki o tematyce średniowiecza, a gierka Gladiatus - czyli, w jakiego typu rzeczy najwspanialej grać na laptopie

Uwielbiasz, gry o tematyce średniowiecza? Nie pragniesz jej zakupywać, jedynie grywać na przeglądarce? A być może wręcz na przekór - uwielbiasz posiadać gierki na własność? Przeczytaj nasz felieton, a dopomożemy Tobie dobrać najbardziej fajną grę, pod Twoje osobiste wymagania!


Tematyka czasów średniowiecza od lat w świecie gier trzyma się na dość wysokiej pozycji.
kawa
Opracowanie: Greenland Travel
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Gry średniowiecze, to w szczególności takie tytuły jak na przykład: The Sims Średniowiecze (oraz na dodatek części dodatkowe), Twierdza (każda z części), albo Medieval (także z pozostałymi kawałki). Powstało bardzo dużo gier zwykle jest walka, albo jak jest wewnątrz gry The Sims - rozwiązywanie różnego rodzaju zadań oraz rozbudowywanie naszego królestwa. zazwyczaj tego typu gierki bywają na nośnikach, typu płytki CD, lub do ściągnięcia przez sklepiki w sieci internetowej. Bywają jednakże gierki takiego alternatywy, iż otwieramy je jedynie oraz wyłącznie wewnątrz przeglądarki. W naszym felietonie zbliżymy pojedynczą z tego typu gierek...


Gierka Gladiatus, to na konkretną chwilkę jedna z najmocniej popularnych gierek komputerowych o tego rodzaju tematyce. wewnątrz gry stajemy się własnie tytułowymi Gladiatorami, gdzie walczymy z różnego rodzaju przeciwnikami. Gierka jest typu MMO z elementami o tematyce przygodowej, charakterystycznymi dla gier RPG. W czasie "podróży" po świecie gierki Gladiatus, spotkamy przeróżne stworzonka rodzaju: harpie, smoki, mumie i tak dalej.
Gierka jest niewiarygodnie wciągająca - daj się ponieść jej magii i fantastycznemu atmosferze, jak i innego typu gierek rodzaju Średniowiecze! Zakup je już teraz, lub najzwyczajniej w świecie włącz przeglądarkę!
17-01-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.