Funkcjonalne projekty domów

Dobór stosownego projektu domu to nadzwyczaj istotna kwestia. Propozycja musi pasować do wielkości działki, wytycznych określonych przez urząd konkretnej gminy, również dopełniać żądania właściciela. Projekt domu z dachem dwuspadowym to zwykle wybierany projekt przede wszystkim ze względów ekonomicznych. Domki mieszczące się w owej wersji charakteryzuje prosta i zwarta bryła, również typowa konstrukcja dachu, co w znamienny sposób oddziałuje na koszty budowy.
dom
Opracowanie: Biuro Projektów ARCHON+
Na podstawie danych z: Biuro Projektów ARCHON+
Przekrycie budowli dachem dwuspadowym powoduje, że pokoje na poddaszu mają zwykle jeden skos, dzięki czemu można ciekawie urządzać poszczególne pomieszczenia. Dach dwuspadowy (http://studiokrajobrazy.pl/kategoria/domy (prefabrykowane domy)-szeregowe) to dach energooszczędny, bowiem im mniejsza powierzchnia dachu, tym mniejsze starty ciepła budynku. Im mniej połaci dachu, załamań, tym mniej łączeń termicznych, przez które uchodzi ciepło z domu. Wygląd domu z dachem dwuspadowym to także ważny składnik przy wyborze domu (domy prefabrykowane projekty). Projekty z dachem dwuspadowym to pomysły trwałe i szykowne - http://studiokrajobrazy.pl/. Wybór projektów z dachem dwuspadowym jest olbrzymi.


Kolejne tematy

Efektywna energia przyszłości - jak uzyskać energię z naturalnych zasobów?

selfie - mieszkanie
Opracowanie: Artur Nowacki
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Funkcjonujemy w świecie w jakim niemal wszystko jest skomputeryzowane i zależne od szeroko pojmowanej elektryczności. Co niezwykle interesujące, zużycie prądu na świecie wzrasta z każdym rokiem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.