Funkcjonalne projekty domówDom tani w budowie i energooszczędny, to dla wielu ludzi wyśniony wzorzec domu. Projekt domu z dachem dwuspadowym posiada stale konkretną, prostą strukturę i przejrzysty efektywny układ. Domki z dachem dwuspadowym tworzą nieprzemijający szczegół krajobrazu, nawiązują do tradycyjnej i solidnej zabudowy, znamionuje je stylowa forma architektoniczna.

dom
Opracowanie: Biuro Projektów ARCHON+
Na podstawie danych z: Biuro Projektów ARCHON+
Schemat domu o prostym kształcie budynku opartym zwykle na zarysie prostokąta i z grzbietem dwuspadowym, jest również nietrudny w budowaniu, co pozwala często na wykonanie wielu robót budowlanych systemem oszczędnym. Strych w projektach budynków z takim dachem jest w stanie być doświetlone oknami dachowymi, lub lukarnami, co bardzo dobrze oświetla górne pokoje. W tym ostatnim przypadku bryła jest w wyższym stopniu urozmaicona, a strych zyskuje na powierzchni użytkowej. Równocześnie powinno się się liczyć z większymi ubytkami ciepła.

Projekt domu z dachem dwuspadowym to model praktyczny i tani w budowie, a dodanie pojedynczych szczegółów dodaje budowli charakteru.
26-06-2017
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.