Możemy nabyć do autobusów ekran led

Ekran led ma sporo zastosować. Cyfrowa technika wyświetlania obrazów spowoduje, że nasze reklamy mają szansę być wyraźniejsze, ciekawsze, a co więcej możemy je pokazywać przez calutką dobę, bez względu na oświetlenie czy warunki pogodowe.


reklamy w mieście
Opracowanie: 7 w d
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dlatego coraz częściej firmy wypożyczają ekran led (tego typu: ekran ledowy w gryficach na wojska polskiego) i właśnie na nim pokazują własne reklamy, mając wiarę, że wtenczas będą mieli szansę w krótkim okresie dojść do dużej rzeszy odbiorców. Co więcej takie ekrany wspaniale sprawdzają się nie tylko na otwartej powierzchni, ale też w pomieszczeniach, więc mamy szansę je zastosować dosłownie wszędzie, chociażby wynajmując je, by montować je w autobusach, gdzie poza reklamami będą także pokazywały przebieg trasy, którą przemieszcza się dana linia autobusowa. Takie ekrany nie mają sobie równych, przez to okazują się coraz częściej wykorzystywane oraz nikt nie ma szansy powiedzieć o nich niedobrego słowa.

Wykorzystywane są też na koncertach

Ponieważ takie ekrany występują w różnorakich rozmiarach, to niesamowicie często okazują się być używane też na koncertach, przez co osoby, które stoją dalej od sceny, mają szansę wszystko dobrze widzieć i nie posiadają poczucia, że coś je omija. Ważne tutaj jest również to, że obraz, który okazuje się na nich wyświetlany będzie bardzo wyraźny, posiada żywe barwy oraz co więcej nie razi nas w oczy, zatem nie będziemy się czuli przemęczeni, nawet jeśli przez spory czas będziemy się w niego wpatrywali. Warto sobie zdawać z tego wszystkiego sprawę, ponieważ to jedynie potwierdza, że jest to najlepsze narzędzie, na którym możemy pokazywać swoje reklamy.

reklama
Opracowanie: Elvert Barnes
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Poszukajmy odpowiedniego rozwiązania

Jeżeli chcemy taki ekran założyć na stałe w autobusach, albo w siedzibie własnej firmy, to lepiej będzie jeżeli kupimy takie ekrany, gdyż poniesiony w tym celu wydatek błyskawicznie nam się zwróci. Jeśli tymczasem pragniemy, żeby reklama była na zewnątrz oraz co jakiś okres zmieniała własne miejsce, to idealnie będzie skorzystać z propozycji wynajęcia takich ekranów, ponieważ wówczas będziemy mniej ograniczeni miejscem i koszty też będą mniejsze. Przykłady takich ekranów można zobaczyć tutaj:
11-07-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.