Dolnośląskie atrakcje

Wbrew pozorom zimowe sporty można uprawiać (jeżeli o chodzi o Polskę) nie tylko w Szczyrku, Zakopanem czy w Wiśle (szczególnie ta ostania miejscowość jest znana dzięki naszym sukcesom w skokach narciarskich). Dyscypliny takie możemy praktykować także w innych, nie mniej interesujących lokalizacjach, jakich zwykle nie bierzemy pod uwagę gdy planujemy zimowy wypad na stok.

Noclegi w górach
Opracowanie: Els
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nie wszystkim wiadomo że okolice Dusznik­ - Zdroju to znakomite miejsca do praktykowania - trochę niedocenianej dyscypliny - narciarstwa biegowego. Nie są one wprawdzie tak spektakularne jak skoki narciarskie, jednak mają swych sympatyków. Jeśli zdecydujemy się na nieoczywiste podejście i napiszemy w przeglądarce hasło: kwatery Zieleniec, wtedy będziemy mogli skorzystać z rozlicznych uroków Dolnego Śląska, oraz z jednej z najnowocześniejszych stacji narciarskich w tym rejonie. Tym z nas którzy mają skłonności do rywalizacji i są wysportowani, sugeruje udział w narciarskim biegu masowym, tak zwanym Biegu Piastów. Jest to najstarsza impreza rekreacyjna w narciarstwie biegowym. Organizatorzy przygotowali dużą ilość tras o różnym stopniu trudności, zatem dobrze bawić się będą zawodowi sportowcy, jak i dbające o zdrowie familie.

Kolejne tematy

Oryginalne formy marketingowe. Co zrobić, aby nasza marka była rozpoznawalna?

marketing
Opracowanie: Rafiq Phillips
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Obecne czasy są dość brutalne, jeżeli weźmie się pod uwagę ryzyko niepowodzenia w przypadku zróżnicowanych przedsięwzięć. Każde przedsiębiorstwo zmuszone jest do ciągłego rywalizowania ze wszystkimi pozostałymi podmiotami, proponującymi podobne produkty oraz usługi. Jest to zasada, jaka nie może być zlekceważona przez absolutnie żadnego przedsiębiorcę. Wszyscy właściciele marek muszą dołożyć wszystkich starań do tego, aby była znana szerokiemu gronu odbiorców, co jest łatwą drogą do zwielokrotniania wyników sprzedaży, co z kolei jest fundamentalnym celem każdego podmiotu gospodarczego.


domek - Bieszczady
Opracowanie: Przemyslaw Kozuch
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Rodziny z maluchami będą prawdopodobnie szukać komfortowej jak też usytuowanej w pobliżu wyciągu kwatery Zieleniec posiada ich do zaoferowania sporą ilość. Możemy tam odnaleźć klasyczne pensjonaty żywcem wyjęte z poprzedniego stulecia, bądź też modne ostatnimi czasy gospodarstwa agroturystyczne, w których to mieszczuchy mogą chociaż na chwilę zakosztować wiejskiego żywota, bez wysiłku oraz tych wszystkich - niezbyt atrakcyjnych - robót gospodarskich jak wynoszenie obornika, wczesne wstawanie by paść zwierzęta, itd. (tenże trend przywodzi na myśl zachwyty nad wsią sprzed przeszło 100 laty).

Z kwater w Zieleńcu można korzystać również w lecie, zwłaszcza że miejscowy klimat jest wyjątkowy i przypomina klimat w Alpach. Nie dziwi zatem iż w Kotlinie Kłodzkiej od dawna lokowane były kurorty popularne niegdyś w całej Europie. Dzięki temu obecnie można przykładowo w Dusznikach - Zdroju zachwycać się perłami architektury, lub napawać się cudnym parkiem w angielskim stylu.
29-08-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.