Dolnośląskie atrakcje

Wbrew pozorom zimowe sporty można uprawiać (jeżeli o chodzi o Polskę) nie tylko w Szczyrku, Zakopanem czy w Wiśle (szczególnie ta ostania miejscowość jest znana dzięki naszym sukcesom w skokach narciarskich). Dyscypliny takie możemy praktykować także w innych, nie mniej interesujących lokalizacjach, jakich zwykle nie bierzemy pod uwagę gdy planujemy zimowy wypad na stok.

http://www.ruszajwpolske.pl/miasta/zieleniec/noclegi/256,index.html
Opracowanie: Els
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nie wszystkim wiadomo że okolice Dusznik­ - Zdroju to znakomite miejsca do praktykowania - trochę niedocenianej dyscypliny - narciarstwa biegowego. Nie są one wprawdzie tak spektakularne jak skoki narciarskie, jednak mają swych sympatyków. Jeśli zdecydujemy się na nieoczywiste podejście i napiszemy w przeglądarce hasło: kwatery Zieleniec, wtedy będziemy mogli skorzystać z rozlicznych uroków Dolnego Śląska, oraz z jednej z najnowocześniejszych stacji narciarskich w tym rejonie. Tym z nas którzy mają skłonności do rywalizacji i są wysportowani, sugeruje udział w narciarskim biegu masowym, tak zwanym Biegu Piastów. Jest to najstarsza impreza rekreacyjna w narciarstwie biegowym. Organizatorzy przygotowali dużą ilość tras o różnym stopniu trudności, zatem dobrze bawić się będą zawodowi sportowcy, jak i dbające o zdrowie familie.

Kolejne tematy

Jak porządnie powinno się odmawiać różaniec i dlaczego warto to robić?

różaniec
Opracowanie: Pacopus
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Pomimo tego, iż większość katolików ma różaniec okazuje się, że multum z nich nie do końca wie, jak poprawnie odmawiać różaniec. Na szczęście zdołamy teraz odkryć wiele wiadomości, które pomogą nam zrozumieć jak odmawiać różaniec.


www.ruszajwpolske.pl/reklama.jsp
Opracowanie: Przemyslaw Kozuch
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Rodziny z maluchami będą prawdopodobnie szukać komfortowej jak też usytuowanej w pobliżu wyciągu kwatery Zieleniec posiada ich do zaoferowania sporą ilość. Możemy tam odnaleźć klasyczne pensjonaty żywcem wyjęte z poprzedniego stulecia, bądź też modne ostatnimi czasy gospodarstwa agroturystyczne, w których to mieszczuchy mogą chociaż na chwilę zakosztować wiejskiego żywota, bez wysiłku oraz tych wszystkich - niezbyt atrakcyjnych - robót gospodarskich jak wynoszenie obornika, wczesne wstawanie by paść zwierzęta, itd. (tenże trend przywodzi na myśl zachwyty nad wsią sprzed przeszło 100 laty).
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.