Dlaczego powinniśmy korzystać z audiobooków? Jaka jest ich przewaga nad normalnym czytaniem?

Audiobooki posiadają bardzo dużo plusów, to bez wątpienia idealny format dla ludzi, którzy nie są w stanie czytać książki. Co jednakowoż najważniejsze|najbardziej ważne, ich słuchanie samo w sobie jest przyjemnością.


słuchowiska
Opracowanie: Sven Gottschalk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wiele jest takich okoliczności, iż nie można czytać książki i audiobooki przychodzą z pomocą. No może, żeby być bardziej konkretnym, to na siłę możemy czytać, lecz korzystanie z audiobooka jest bardziej komfortowe. Najbardziej odpowiedni przykład to wtedy, gdy przemieszczamy się komunikacją miejską. Właściwie to jak wtedy czytamy to należy się przygotować na różnorakie utrudnienia.
http://www.fonopolis.pl/
Opracowanie: athriftymrs.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wchodzimy do pełnego ludzi tramwaju, tak że nawet książki nie można wyciągnąć, nie mówiąc już o jakimś miejscu do siedzenia. Tymczasem jak mamy słuchawki na uszach, to wszędzie możemy słuchać audiobooka, siedzimy czy stoimy, czy autobus jest pełen ludzi czy nie, nie ma to znacznej różnicy. Można je słuchać nawet jak gdzieś idziemy, a w takiej sytuacji nie moglibyśmy czytać książkę. No a jak nawet dalibyśmy radę, to nie moglibyśmy skoncentrować, bo stale trzeba by patrzeć pod nogi. Takie słuchowiska są niesamowicie przyjemne, koncentrują www.fonopolis.pl, pozwalają odpocząć.


Kolejne tematy

W wypadku jeżeli marzysz o egzotycznych wczasach, ale nie zamierzasz przepłacać, szukaj wycieczek też poza granicami kraju

tajladia
Opracowanie: VnGrijl
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Orientalne wakacje marzą się większości osób – wszak któż nieraz nie chciałby zbiec od nerwów oraz zmartwień, żeby poleżeć na pięknej plaży, wysłuchiwać szumu oceanu oraz pić drinka z kolorową parasolką? Takie wakacje znajdują się dziś w zasięgu ręki, gdyż biura turystyczne proponują coraz ciekawsze wycieczki w piękne rejony świata. Wystarczy zgromadzić potrzebne fundusze i będzie można ruszyć na spotkanie z przygodą!


To niesamowicie miłe, jak słyszymy ciepły głos lektora, jaki opowiada nam niesamowitą historię. Najlepiej jednak słuchać trochę audiobooków, a trochę czytać tradycyjnie, w zależności od sytuacji, to naprawdę wskazane.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.