Dla kogo są kierowane specjalne programy motywacyjne oraz co posiadają na celu?

Nielekkie zeszłe lata, nauczyły Polaków tego, żeby jeżeli już trzeba pracować, to nie można się przepracować. Z jakiego powodu? Ponieważ każdy chciałby przeznaczyć swoje siły na wykonanie swych planów niżeli być tylko trybem w czyjejś maszynie.


Funkcjonować naturalnie należy, ale, jeśli można by się przy niniejszym nie męczyć, to z jakiego powodu robić to z własnej woli?


programy motywacyjne
Opracowanie: Kaldewei
Na podstawie danych z: Kaldewei


Takowy karygodny tok rozumowania przyświeca niestety coraz to bardziej znacznej liczbie osób. Ich managerowie oczywiście wiedzą o tym, przeto także chcąc ratować niekiedy nawet prestiż firmy, wynajmują osoby, które organizują tzw. programy motywacyjne. Przecież żadna osoba nie zna lepiej tajników działania Twej firmy niżeli sami pracownicy. Jeśli wszakże nie są w wykonywaniu pracy zbyt efektywni, to straty ponosi nie kto inny jak właściciel spółki. I raczej głównie akurat on pamięta o tym, że tak działający kadrowicze w dłuższej przyszłości szkodzą sami sobie. A żeby uniknąć kłopotów starczą dobre programy motywacyjne. Dzięki nim członkowie personelu poznają nie tylko nowe metody zdobywania klientów, lecz nade wszystkim korzyści, jakie płyną ze przemiany sposobu rozumowania. A przecież to wszystko winno być proste i ogólnie znane.


wizja - płyty
Opracowanie: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


dzieci
Opracowanie: Franklin Park Library
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


W skrócie chodzi o to, iż jeżeli pracownik wykonuje zadania efektywnie, to przełożony jest z niego uradowany i żeby takiego kadrowicza zachować, to po pewnym okresie da jemu podwyżkę.


Kolejne tematy

Chcielibyśmy otworzyć sklep spożywczy. O czym nie powinniśmy zapominać?

kadr - firma
Opracowanie: Emiliano García-Page Sánchez
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Osoby prowadzące swój biznes w branży spożywczej mają świadomość, iż trzeba zadbać o wiele formalności. O jakich rzeczach pamiętać chcąc założyć taki sklep?


A spoglądając na tę samą sytuację od strony kadrowicza: taki po odbyciu przeszkolenia takiego jak program motywacyjny, już znakomicie rozumie, że im korzystniej będzie pracował, tym prędzej będzie za tę pracę zwyczajnie nagrodzony. Sam zatem powinien chcieć skutecznie pracować. I takiego czegoś właśnie uczą programy motywacyjne, jakie są jeszcze częściej przeprowadzane.
29-12-2017
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.