Czy widzieliśmy już jak działa skanowanie fotogrametryczne?

Warto zobaczyć jak funkcjonuje skanowanie fotogrametryczne. Technika coraz szybciej się rozwija, a co się z tym wiąże tworzone są przedmioty, o których jeszcze zupełnie niedawno rozmyślaliśmy w kategorii niemożliwości, która jest niemożliwa do zrealizowania.
Obecnie okazuje się, że robimy znacznie więcej, a fakt, że mamy szansę nawet własną sylwetkę przenieść do świata wirtualnego powoli zaprzestaje kogokolwiek zadziwiać. Stosując skanowanie fotogrametryczne - skanowanie - dowiedz się więcej o skanowanie 3dwww.fotogrametria.pkig.pl - 3D, mamy szansę na ekranie komputera wyświetlić każdą rzecz, która istnieje w
wydruk w technologii 3D
Opracowanie: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
rzeczywistym świecie, a co więcej możemy także w ten sposób zeskanować człowieka. Potem przy zastosowaniu właściwych programów mamy szansę powodować, że stanie się on bohaterem jakiejś gry oraz będzie się normalnie poruszał, i wykonywał nasze polecenia. Takie ewentualności powodują, że możemy zrobić gry lepszymi, ciekawszymi oraz bardziej rzeczywistymi, jeżeli widzimy, że nasz bohater jest po prostu nami.

Wydruk 3D robi spore wrażenie

Standardowe drukowanie na papierze już nikogo nie zaskakuje, lecz ludzie ciągle chcą coraz więcej. Teraz wspaniale kształtowane jest drukowanie przestrzenne, które powoduje, że wydrukowany produkt mamy szansę wziąć do ręki oraz ustawić na własnym biurku. Taki wydruk 3D pozwoli na wykonanie części do maszyn, na zrobienie zabawek, a nawet elementów wyposażenia, więc nie powinno nikogo zaskakiwać, że sporo ludzi z niecierpliwością czeka na chwilę, gdy takie drukowanie będzie realne w domowym zaciszu. To jest zupełnie nowa jakość wydruku, to właśnie dzięki niej mamy szansę odkryć coś niecodziennego, a ewentualność wydrukowania sobie wymarzonych butów, bez konieczności zachodzenia do marketu spowoduje, że posiadanie takiej kopiarki w domu staje się coraz większym pragnieniem.


Kolejne tematy

Z jakimi odpadami trzeba sobie często radzić podczas remontowania mieszkania? Co z nimi zrobić?

Zielona herbata
Opracowanie: POSTI
Na podstawie danych z: POSTI
Każdy większy remont jest kojarzony z ogromem pracy, sprzątania, z wielkim hałasem jak i z ogólnym nieładem. W czasie remontu mamy spore ilości odpadków, gruzu jak również innych rzeczy, których musimy się pozbyć.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.