Czy chciałbyś się dokształcić, aby lepiej sprzedać swój produkt?

Sztuka zarządzania oraz marketingu są bardzo szerokimi pojęciami. Możemy stwierdzić, iż dla każdej dziedziny przemysłu potrzebni są odrębni eksperci, jacy efektywnie będą zarządzać pracownikami oraz ci, którzy rozreklamują markę lub produkt w środowisku branżowym.


Nie każdy ma szansę skończyć studia na SGH, nie wspominając już o tym, iż należy się takimi rzeczami interesować, z tego powodu działają szkoły prowadzące krótkoterminowe szkolenia. Jeżeli stawiasz swe pierwsze kroki w świecie przemysłu, niedawno otworzyłeś firmę i pragniesz wypromować własny produkt bez najmowania biura reklamy na tym kursie możesz się dokształcić. Szkolenie dla handlowców (szkolenia (www.trenerzy.pl)) jest oferowane każdemu kto posiada skończony 18 rok życia oraz ma swoją firmę. Szkolenie takie trwa tylko 8 dni po 8 godzin dziennie w czasie których dowiesz się w jaki sposób efektywnie wypromować produkt, najlepiej zarządzać celami i czasem, na zakończenie poznasz metody negocjacji i różnorakie gry handlowe. Brzmi interesująco, prawda?


szkolenie dla handlowców
Opracowanie: Familjen Helsingborg
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeśli nie jesteś debiutantem na rynku, zaś twoja firma rozrosła się do takiego stopnia, że musisz zatrudniać menedżerów, informujemy, iż dla nich także przeprowadzane są kursy. Szkolenia szkolenia (menedżerskie) różnią się nieco od tych dedykowanych handlowcom, ponieważ na nich uwaga skupiana jest przede wszystkim na relacjach z podwładnymi. Na zajęciach uczestnicy poznają jak motywować zespół, jak skutecznie dysponować czasem, żeby zdążyć z projektem oraz co najbardziej istotne nauczy się słuchać poglądów swoich podwładnych. Jeżeli to wciąż za mało tworzone są także gry szkolenia (menedżerskie), które prawdę mówiąc są profesjonalnymi symulacjami tworzonymi na specjalne zamówienie. Gra menedżerska ma za zadanie jak najdokładniej odzwierciedlać firmę w której pracuje menedżer. Dzięki owej symulacji może on prowadzić różne projekty, wyznaczając terminy, fundusze, liczbę pracowników w zespole oraz rozdzielać funkcje.


Kolejne tematy

Konsulting IT, przeciwko modelowanie procesów biznesowych - a więc, kolejny temacik z cyklu "z jakimi rzeczami to się je"

odbicie - reklama
Opracowanie: Asta Adamonyte
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Co to dokładnie jest konsulting IT i na czym polega? A kształtowanie procesów biznesowych? Czym to dokładnie bywa a także czy ma się ta rzecz w jakikolwiek sposobność do Konsultingu IT? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo odnajdziesz wewnątrz naszego nowego artykułu!


Dając odpowiedź na rozpoczynające pytanko we wstępie, czyli: co to jest konsulting IT a także na jakich zasadach polega? - odpowiedź jest nie tak ciężka, jakby się mogło zdawać.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.