Czy chciałbyś się dokształcić, aby lepiej sprzedać swój produkt?

Sztuka zarządzania oraz marketingu są bardzo szerokimi pojęciami. Możemy stwierdzić, iż dla każdej dziedziny przemysłu potrzebni są odrębni eksperci, jacy efektywnie będą zarządzać pracownikami oraz ci, którzy rozreklamują markę lub produkt w środowisku branżowym.


Nie każdy ma szansę skończyć studia na SGH, nie wspominając już o tym, iż należy się takimi rzeczami interesować, z tego powodu działają szkoły prowadzące krótkoterminowe szkolenia. Jeżeli stawiasz swe pierwsze kroki w świecie przemysłu, niedawno otworzyłeś firmę i pragniesz wypromować własny produkt bez najmowania biura reklamy na tym kursie możesz się dokształcić. Szkolenie dla handlowców szkolenia (www.trenerzy.pl)każdemu kto posiada skończony 18 rok życia oraz ma swoją firmę. Szkolenie takie trwa tylko 8 dni po 8 godzin dziennie w czasie których dowiesz się w jaki sposób efektywnie wypromować produkt, najlepiej zarządzać celami i czasem, na zakończenie poznasz metody negocjacji i różnorakie gry handlowe. Brzmi interesująco, prawda?


szkolenie dla handlowców
Opracowanie: Familjen Helsingborg
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeśli nie jesteś debiutantem na rynku, zaś twoja firma rozrosła się do takiego stopnia, że musisz zatrudniać menedżerów, informujemy, iż dla nich także przeprowadzane są kursy. Szkolenia szkolenia (menedżerskie) różnią się nieco od tych dedykowanych handlowcom, ponieważ na nich uwaga skupiana jest przede wszystkim na relacjach z podwładnymi. Na zajęciach uczestnicy poznają jak motywować zespół, jak skutecznie dysponować czasem, żeby zdążyć z projektem oraz co najbardziej istotne nauczy się słuchać poglądów swoich podwładnych. Jeżeli to wciąż za mało tworzone są także gry szkolenia (menedżerskie), które prawdę mówiąc są profesjonalnymi symulacjami tworzonymi na specjalne zamówienie. Gra menedżerska ma za zadanie jak najdokładniej odzwierciedlać firmę w której pracuje menedżer. Dzięki owej symulacji może on prowadzić różne projekty, wyznaczając terminy, fundusze, liczbę pracowników w zespole oraz rozdzielać funkcje.


Kolejne tematy

Szkoła angielskiego Wrocław jest stworzona z myślą o Tobie! Już dzisiaj popytaj się o szczegóły oferty i zarejestruj się na pierwsze zajęcia!

zegar w brytyjskich barwach
Opracowanie: Pawel Pacholec
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Współcześnie nauka języka angielskiego to poniekąd niezbędność. Dzieci rozpoczynają swoją naukę już w przedszkolu, by później posługiwać się biegle tym językiem. Osoby w starszym wieku, jakie nigdy nie miały styczności z tym językiem, rejestrują się coraz częściej na specjalne kursy.


program posiada wiele funkcji, potrafi na przykład symulować, że jeden podwykonawca ma ogromne opóźnienie, toteż i nasza firma nie ukończy projektu w czasie. Prawda, że brzmi to zachęcająco?


kursy dla handlowców i menedżerów polepszą z pewnością umiejętności, jakie często są przez nas zaniedbane.
29-01-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.