Czy chcesz zmienić kolor włosów? Dobierz odpowiednią farbę

Malowanie włosów i zmienianie ich koloru to domena płci pięknej, jednakże w obecnych czasach także niejeden mężczyzna decyduje się na ten zabieg w salonie fryzjerskim albo w zaciszu swojego domu. Niezależnie od tego czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, warto mieć świadomość, w jaki sposób dobrać farbę, aby włosy uzyskały pożądany kolor.
Modelka w bieliźnie
Opracowanie: Lies Thru a Lens 
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Przede wszystkim musisz zdecydować się na kolor, na który masz zamiar zafarbować swoje włosy, nie zapominając, że z reguły odcień jest o jeden bądź dwa tony ciemniejszy niż na pudełku. Dodatkowo ważne jest to czy masz naturalne włosy, czy już były kiedyś koloryzowane. Tylko w pierwszym przypadku rezultat może być przewidywalny, ponieważ włosy malowane reagują inaczej. Po drugie, trzeba zdecydować się na rodzaj koloryzacji – postawić na farbę czy piankę? Pianki do włosów są łatwiejsze do samodzielnego użycia. Dzięki komfortowi ich nakładania nawet malowanie włosów na wakacjach będzie możliwe. Natomiast normalne farby jak na http://lokikoki.pl/pol_m_Kategorie_Dla-fryzjera_Koloryzacja-i-rozjasnianie_Farby-328.html wymagają większej precyzji, jednak zawsze możemy prosić o pomoc mamę lub koleżankę.

Warta wypróbowania jest farba luo color, w której amoniak jest zastąpiony substancją zasadową nie osłabiającą fryzury. Luo color zapewnia nasycony, a tym samym świetlisty kolor z efektem trój wymiaru. Dodatkowo rewelacyjnie poprawia kondycję włosów i powoduje, iż są gładkie. Skutecznie pokrywa siwiejące włosy i można ją nabyć w większości drogerii kosmetycznych. Co oprócz tego należy wiedzieć, decydując się na właściwą farbę?


Kolejne tematy

Niewielkie, lecz istotne komponenty identyfikacji wizerunkowej twojej firmy

panorama - mieszkanie
Opracowanie: Artur Nowacki
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Prowadząc własną firmę musimy zdawać sobie sprawę z tego, iż najważniejsze jest ułatwienie klientowi dotarcia do nas. Planując wielkie reklamy, czy działania w social media nie wolno zapominać o drobnych, ale nie mniej znaczących elementach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.