Co uczynić jeżeli w podczas trasy na drugi koniec Polski zepsuje nam się nasz pojazd?

W życiu zdarzają się zdarzenia, których w żaden sposób nie mamy możności zaplanować ani prorokować. Przykładem może być defekt auta, mniej albo bardziej poważna, aczkolwiek wymagająca ingerencji fachowego mechanika. W owej sytuacji normalny Iksiński odwiedza znany autoserwis, gdzie doświadczeni i kompetentni mechanicy samochodowi wrócą pełną sprawność samochodu. Właściwie trzeba zaznaczyć, że autoserwis angażuje mechaników, którzy mają nie tylko pożądane wykształcenie i wiedzę, ale przede wszystkim kwalifikacji, podparte doświadczeniem.
Kolorowa ciężarówka
Opracowanie: clifford Smith
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Warto mieć na uwadze, że osoby dokonujące zadania na tej płaszczyźnie cyklicznie uczestniczą w szkoleniach i kursach zawodowych, podnosząc swą mądrość i umiejętności. Duża większość ludzi wychodzi z założenia, iż warsztat samochodowy w jakim czyniona jest naprawa samochodów funkcjonuje tylko w dzień i konieczne jest dostarczenie pojazdu poświęcając własny czas.

Kolejne tematy

Drogi uczestniku ruchu drogowego, bo dokładnie taki jesteś - rozsądny. Pamiętaj o wymianie opon.

Opony
Opracowanie: EveryCarListed P
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wiosna to silnie wyczekany przez nas okres. Czyli zwykle już z daleka jej wypatrujemy. Jest to również czas, gdy musimy zadbać o nasz samochód i pomyśleć o zamianie opon. Nie odkładajmy tego na ostatnią moment, gdyż będzie nam się zwyczajnie źle jeździć i możemy doprowadzić do wypadku.


Wiemy tymczasem, że wypadki zdarzają się też w nocy, a poza tym są przypadki, gdy auto o własnych siłach nie dotrze do warsztatu ([link]) i znajduje się w miejscu, w którym utrudnia ruch motoryzacyjny czy też stanowi niebezpieczeństwo dla pozostałych użytkowników jezdni. W owej sytuacji pomocny jest całodobowy autoserwis, wykonujący usługi 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, mając na względzie wymóg transportu wadliwego auta albo jego holowania.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.