Ciekawy sposób na przyciągnięcie uwagi hipotetycznego klienta

W każdym dużym sklepie spożywczym i w każdej większej drogerii możemy wziąć do mieszkania gazetkę promocyjną. Poza tym gazetki promocyjne różnego rodzaju lądują w naszych skrzynkach pocztowych i czasem trudno się w skrzynce doszukać jakiejś istotnej korespondencji. A gazetki są różne począwszy od wspomnianych już gazetek ze spożywczaków i sklepów kosmetycznych, przez sklepy z meblami a kończąc na branży odzieżowej.


promocja
Opracowanie: Jean-Etienne Minh-Duy Poirrier
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Ogólnie to świetne rozwiązanie, bo chociaż wiemy, kiedy jakieś produkty będą przecenione. Możemy w takiej sytuacji poczekać do przeceny, czyli nie będziemy przepłacać. Dodatkowo poznamy dokładniej asortyment sklepu. Nie trzeba też biegać w poszukiwaniu między półkami ulubionego tuszu do rzęs, wystarczy iść do sprzedawcy z gazetką i powiedzieć, czego poszukujemy.

aktualny tekst (http://www.wonia.pl/slub-kreatywnie-2-kieliszki-ktorych-szkoda-rozbijac/)%link%I wiek obfituje w wielość różnych treści. Kluczowe wydaje się być to, aby być na bieżąco - kliknij zatem w aktualny tekst (http://www.wonia.pl/slub-kreatywnie-2-kieliszki-ktorych-szkoda-rozbijac/).

Osoba z obsługi powie nam czy konkretny produkt z promocji jeszcze jest na stanie. Czasem pewne kosmetyki kupowane są bardzo prędko, bo rzeczywiście są wielką gratką.

W prawie prawie wszystkich sklepach możemy spotkać się z gazetkami promocyjnymi. Takie gazetki pozwalają nam kupować fajne rzeczy w promocji. Wiele osób korzysta najczęściej z promocji. Jest to dobre rozwiązanie, bo można coś zaoszczędzić. Ale gdy często bywa tak, że musimy mieć chęć na banany wtedy, gdy są przecenione, to jakoś brak nam na nie chęci. Na szczęście w przypadku kosmetyków jest łatwiej, bo czas ważności produktów z drogerii jest dłuższy niż produktów spożywczych.

promocja
Opracowanie: Andrew Tarvin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jednak nie dajmy się zwariować, ulotki promocyjne mają być jedynie wskazówką. Mają pokazać, co będzie można niebawem kupić w sklepie, który odwiedzamy w niższej cenie. Gazetki są świetnie przemyślane i jesteśmy o nich informowani we właściwym czasie. Dlatego dobrze, co jakiś czas, chociażby raz na tydzień zaglądać do naszej skrzynki pocztowej, żeby nie przegapić którejś okazji. Dodatkowo ludzie rozdający ulotki mają przykaz od pewnych koordynatorów akcji marketingowych, by nie zostawiać broszurek promocyjnych do skrzynek pocztowych tylko zostawiać je na wycieraczce. Wtedy, jako mieszkańcy jesteśmy przymuszeni do podniesienia danej gazetki i zabrania jej do mieszkania. To dobre rozwiązanie zwłaszcza, że dużo takich gazetek mimo wszystko ląduje w koszu na śmieci przed zobaczeniem.
15-05-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.