Ciekawy sposób na promocję spółki lub wydarzenia

W dzisiejszych czasach okalający nasze osoby świat jest pełen różnorodnych barw. W dużej mierze jest tak z racji wścibskich promocji. Czasami niezwykle szpecą czy odstraszają nawet one co po niektóre miejsca, np. reklamami sex-shopu na ulicy Jana Pawła II.


Wszakże reklama jest motywacją handlu i musi upłynąć wiele wody w Wiśle, nim powrócimy do porządku, który wszakże kiedyś mieliśmy.
szczegóły
Opracowanie: Parekh Cards
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Istnieją jednak takowe formy promocji, które chociaż zajmują szczególnie wiele przestrzeni, to nie muszą szpecić pobliskiej okolicy. Są to niektóre murale reklamowe, zatem przeogromne malowidła na ścianach domów. Nie powinny to być nawet reklamy, potrafią promować przykładowo wszelakie akcje dobroczynne czy upamiętniać jakieś zdarzenia. Owego rodzaju murale (zobacz więcej info) reklamowe są dla nas znane od kilku dziesiątek lat (zamów mural).

Jeśli masz chęć zyskać uzupełniające informacje na opisywany temat, to przejrzyj witrynę (http://www.wuko-adamczak.pl/czyszczenie-separatorow/), która takie dane zawiera. Na pewno będą interesujące.

Nawet w czasach należycie minionych z niektórych ścian patrzyły na nas reklamy takich firm jak PZU, PKO czy sieci Pewex. Co interesujące wspomniane zakłady okazały się monopolistami w swoich dziedzinach i tego typu reklamy nie potrzebowały.


pomiary
Opracowanie: www.centro-therm.pl
Na podstawie danych z: www.centro-therm.pl


Nie wszystkie malunki na ścianach powinny od razu zostać promocjami pewnych produktów czy świadczeń. Spotykane jest także artystyczne malowanie ścian, jakie mogłoby, choć nie musi, promować jakąkolwiek firmę (artystyczne ilustracje - Ideamo). Owego rodzaju twórczość może promować wzniosłe inwestycje, np. zbieranie pieniędzy na jakiekolwiek chore dziecko. Takie artystyczne malowanie ścian może być także poświęcone jakiemuś wydarzeniu, przykładowo jednemu z mnóstwa w naszej historii powstań.
Co interesujące, jakość ich wytworzenia mogłaby zostać niezwykle wysoka. Jeżeli takowy malunek prezentuje jakąś osobę, to może zostać odwzorowana z bardzo realistyczną dbałością.
01-07-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.