Konsulting IT, przeciwko modelowanie procesów biznesowych – a więc, kolejny temacik z cyklu „z jakimi rzeczami to się je”

Co to dokładnie jest konsulting IT i na jakiej rzeczy polega? A modelowanie procesów biznesowych? Co to jest oraz czy ma się ta rzecz w jakikolwiek sposobność do Konsultingu IT? Te wszystkie rzeczy a także jeszcze więcej znajdziesz w środku naszego nowego felietonu!
Odpowiadając na pierwsze pytanie we wstępie, czyli: co to jest konsulting IT a także na jakich zasadach polega? – odpowiedź bywa nie tak trudna, jakby się mogło zdawać.

Co wizytówki przekazują o Tobie i Twej organizacji?

Wizytówki to ogromnie przydatne narzędzie, jakim posługuje się dzisiaj chyba każda firma. Wizytówki posiadają ogromne znaczenie w biznesie i reklamie i marketingu. Wymiana wizytówek z Klientem zdoła zrobić na nim ogromne wrażenie, na dodatek zdecydowanie łatwiej sięgnąć po wizytówkę aniżeli zapamiętać istotne informacje, takie jak na przykład adres firmy bądź numer telefonu.

O jakich rzeczach pamiętać prowadząc własną firmę? Jakiego rodzaju zagadnienia są faktycznie ważne, których nie można pominąć?

Własna firma to trudne wyzwanie oraz prawdziwy konkret, z jakim starają się zmierzyć wciąż to nowe osoby. Aby posiadać taką firmę oraz prowadzić ją naprawdę profesjonalnie trzeba mieć dość dużą wiedzę na temat biznesu, bez tego trudno coś zdziałać. Żeby wszystko dobrze zrozumieć musimy stopniowo poznawać konkretne pojęcia, żeby w kluczowych momentach mieć potrzebną wiedzę.