Niezbędny sprzęt dla wszystkich wielbicieli fotografii i amatorskiego wideo

Każdy, kto przynajmniej raz chciał zrobić sobie selfie, ma świadomość, jak niespodziewanie krótka wydaje się ludzka ręka. Projektanci urządzeń fotograficznych jednak już wiedzą jak pomóc wszystkim miłośnikom tego rodzaju zdjęć.

Uchwyt teleskopowy GoPro to nieoceniona pomoc dla tych, którzy fotografują często i dużo. Przyda się również tym, którzy nagrywają wideo i chcieliby ustabilizować widok. Dopasują się do niego wszystkie sprzęty GoPro, a do zamontowania aparatu nie są wymagane dodatkowe sprzęty. Uchwyt PowerBee GEP110 jest ponadto zaskakująco lekki,

zdjęcie selfie

Autor: Brian Eager
Źródło: http://www.flickr.com

łatwy w złożeniu i transporcie. Może rozkładać się na długość od kilkunastu centymetrów aż do metra. Dostępny w kilku modelach, różniących się ceną i cechami charakterystycznymi. Uchwyt teleskopowy GoPro kosztuje od stu zł do ponad 200 złotych, warty jest jednakże takiego kosztu.

Ułatwi wykonanie zdjęć albo nagrywanie wideo i sprawi, że uwiecznimy niepowtarzalne ujęcia.

Ten odnośnik do witryny (https://magazynauto.pl/wiadomosci/najtansze-nowe-samochody-w-polsce-bez-50-tys-zl-nie-podchodz,aid,2673) przybliży Ci większą ilość informacji na ten wątek, który tak niesamowicie Cię zaciekawił i po prostu wciągnął.

Obraz będzie stabilny, ponieważ unikniemy nieładnego efektu „drżącej dłoni” ( o tym wysięgniku znajdziesz tutaj). PowerBee GEP110 przyda się więc nie tylko Glogerom albo zawodowym filmowcom, ale też kompletnym początkującym. Z pomocą uchwytu zrobimy niebanalne fotografie, które będą niepowtarzalną pamiątką z wakacji. Długość ręki nie będzie już stanowiła ograniczenia.

Uchwycimy krajobraz za naszymi plecami, a zdjęcia będziemy mogli wykonać pod wieloma kątami. Najwyższą klasę akcesoriów marki GoPro poświadczają internauci, którzy w swoich wpisach piszą o jego użyteczności i wytrzymałości. Dodatkowym walorem jest lekkość i prostota montażu – uchwyt bez trudu zmieścimydo plecaka i weźmiemy ze sobą na wyprawę. Już na miejscu bez trudu go ustawimy i wykorzystamy do wyczarowania niezwykłych zdjęć.

Uchwyt teleskopowy GoPro to cenna pomoc zarówno dla tych, którzy fotografią zajmują się na co dzień, jak i dla kompletnych debiutantów. Ułatwi wykonywanie zdjęć pod wieloma różnorodnymi kątami i zyskanie nowego punktu widzenia. Dzięki swej prostej konstrukcji jest wręcz stworzony do przenoszenia i bez problemu zmieścimy go w nawet zupełnie wypełnionym plecaku. Nie może go nie być pośród akcesoriów żadnego miłośnika sztuki robienia zdjęć!