Uniwersalne etui nie tylko dla ochrony smartfona, czyli o funkcjach dobrego pokrowca?

Odporne na wstrząsy, dobrane kolorystycznie etui na komórkę, smartfona to konieczne wyposażenie dla tych, którzy chcą zadbać o swój sprzęt. I wygląd jednocześnie. Jakie cechy wyróżniają innowacyjne osłonki naszych elektronicznych cacek? Zobaczmy na przykład na case do Sony Xperia M4 Aqua. To pokrowiec dedykowany specjalnie dla tego modelu telefonu. Producent zadbał o parę nieocenionych czynników, które klient-właściciel sprzętu i nowoczesnej kabury chciałby mieć spełnione. Jakie?

pokrowiec na smartfona

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim odporność na wstrząsy – amortyzacja upadków. Nowoczesność ochraniaczy na telefony na pierwszy rzut oka nie daje gwarancji że ochronią nasze sprzęty. Mimo wizualnej „słabości” gumka z jakiej wykonywane jest etui daje stuprocentową pewność, że osłona nie rozleci się nawet przy mocniejszym upadku (). Jest przy tym rozciągliwa, ale nie do tego stopnia, by odkształcenia były trwałe. Wysokiej klasy etui to też dopasowanie akcesorium do gabarytów telefonu pod względem portów na słuchawki, kabel do ładowania czy kamerę. W ten sposób bez problemu rozpoznamy „firmówkę” od pokrowca robionego hurtem, w którym twórcy biorą pod uwagę jedynie parametry wysokości, szerokości i grubości telefonu.

materiałowy pokrowiec na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Mając spełnione najważniejsze zadanie – ochronę telefonu – osłonowe etui powinno jeszcze prezentować się z klasą. Najlepiej w sposób pasujący do kolorystyki telefonu. Jeśli twórca pokrowców chce liczyć się w usługach z częściami do sprzętów, powinien wydawać nawet kilkadziesiąt unikalnych kolorystycznie i pod względem wzorów modelów etui.

W komplecie uniwersalnego etui (więcej o tym) brakuje jeszcze miejsca, w którym można doczepić kolejny dodatek do obsługi sprzętu.

Inne, również bardzo interesujące szczegółowe omówienie (https://www.saleweselne.com/chelm/) przedstawionego zagadnienia znajdziesz tu. Zobacz koniecznie a z pewnością nie będziesz żałować!

Na przykład rysik do komórki. Bywa że nie jest dostępny razem w zestawie z telefonem, są wprawdzie możliwości pozwalające zrobienie własnego niezawodnego rysika bez wydawania przysłowiowego grosza. I nie jest to opcja z zastąpieniem go gotowym, ostrym ołówkiem, długopisem lub czymś podobnym. Rysik do komórki wykonamy w prosty domowy sposób (wystarczy zwinąć w cienki rulonik dowolny materiał sztuczny i zakończyć go ostrą końcówką). Jeśli nie popieramy takiej wizji można oczywiście wybrać się do komisu, co oznacza wydatek nawet kilku złotych.