Ciekawy sposób na promocję spółki lub wydarzenia

W dzisiejszych czasach okalający nasze osoby świat jest pełen różnorodnych barw. W dużej mierze jest tak z racji wścibskich promocji. Czasami niezwykle szpecą czy odstraszają nawet one co po niektóre miejsca, np. reklamami sex-shopu na ulicy Jana Pawła II.
Wszakże reklama jest motywacją handlu i musi upłynąć wiele wody w Wiśle, nim powrócimy do porządku, który wszakże kiedyś mieliśmy.

szczegóły

Autor: Parekh Cards
Źródło: http://www.flickr.com

Istnieją jednak takowe formy promocji, które chociaż zajmują szczególnie wiele przestrzeni, to nie muszą szpecić pobliskiej okolicy. Są to niektóre murale reklamowe, zatem przeogromne malowidła na ścianach domów. Nie powinny to być nawet reklamy, potrafią promować przykładowo wszelakie akcje dobroczynne czy upamiętniać jakieś zdarzenia. Owego rodzaju murale reklamowe są dla nas znane od kilku dziesiątek lat (zamów mural). Nawet w czasach należycie minionych z niektórych ścian patrzyły na nas reklamy takich firm jak PZU, PKO czy sieci Pewex. Co interesujące wspomniane zakłady okazały się monopolistami w swoich dziedzinach i tego typu reklamy nie potrzebowały.
pomiary

Autor: www.centro-therm.pl
Źródło: www.centro-therm.pl
Nie wszystkie malunki na ścianach powinny od razu zostać promocjami pewnych produktów czy świadczeń. Spotykane jest także artystyczne malowanie ścian, jakie mogłoby, choć nie musi, promować jakąkolwiek firmę (artystyczne ilustracje – Ideamo). Owego rodzaju twórczość może promować wzniosłe inwestycje, np.

Zainteresowały Cię treści podane w tym wątku? Jeżeli tak, to czytaj także projektowanie graficzne łódź analogiczne wiadomości, dotyczące tego sektora. Przejdź do kolejnej witryny.

zbieranie pieniędzy na jakiekolwiek chore dziecko. Takie artystyczne malowanie ścian może być także poświęcone jakiemuś wydarzeniu, przykładowo jednemu z mnóstwa w naszej historii powstań.

Co interesujące, jakość ich wytworzenia mogłaby zostać niezwykle wysoka. Jeżeli takowy malunek prezentuje jakąś osobę, to może zostać odwzorowana z bardzo realistyczną dbałością.