Billboardy sponsorskie – czy wskazane jest aby zdecydować się na tego typu sposób reklamy?

Billboard sponsorski, nazywany także planszą sponsorską, to ośmiosekundowa demonstracja telewizyjna transmitowana wspólnie z programem telewizyjnym i jego trailerami. Przyzwoicie obrobione billboardy sponsorskie stanowią ciekawą alternatywę do szablonowych spotów reklamowych emitowanych w blokach reklamowych lub stanowić mogą ich uzupełnienie.

Bilboard

Autor: Marcel Ekkel
Źródło: http://www.flickr.com
Billboard sponsorski nadawany jest przed i po danym programie telewizyjnym i także przed i po jego teaserach.http://www.reklamywiktor.pl/oferta/witryny-i-banery-reklamowe.html banery nowy sączWspólnie z powtórkami programu pozyskuje się relatywnie znaczną dawkę emisji, przy czym ważne jest, iż blok sponsorski nie jest tak długi jak przeciętny blok reklamowy. Ogół nie może trwać dłużej niż 25 sekund. Reklamy tego typu mają drobne ograniczenia ustawowe określone przez przepisy o sponsorowaniu programów telewizyjnych.

Ważne jest, aby były odmienne od prostych spotów reklamowych i stanowczo wskazywały sponsora, natomiast treść wizualna może być oryginalnie modyfikowana. Pewnym „utrudnieniem” jest tutaj dość przykrótki czas trwania samego billboardu i jego oficjalne ograniczenia. Przedsiębiorstwa trudzące się tego rodzaju reklamami egzystują i żywiołowo funkcjonują w każdym mieście. Wpisując w wyszukiwarkę hasło: „Billboard Warszawa” bądź „Billboard Kraków” niewątpliwie odnajdziemy wiele propozycji na ten temat – wybić się spośród innego rodzaju spółek i dodatkowo mieć poprawną renomę na rynku, przedsiębiorstwa gwarantują przeróżne wyjścia pomysłowe dla billboardów sponsorskich, a zarazem z zachowaniem ustanowień reklamowych, zasad sztuki filmowej a także wszelkich norm technicznych i jakościowych.

Billboard Kraków to również twórcze dźwięki i odpowiednio nagrana muzyka. Wszystko to wymaga wielkiego nakładu czasu jak również pracy. Aby zaistnieć, nowa firma na rynku winna przyzwoicie się rozreklamować. Dzięki temu błyskawicznie może zafundować sobie klientów oraz bogacić się. Trafna do tego będzie reklama billboard Kraków, albowiem ma wiele odbiorców. Znaczące jest także to, że przedsiębiorstwa zajmujące się tego typu rzeczami nie pogwałcają praw autorskich.