Serwis autek francuskich wewnątrz Krakowie – czyli, najwspanialsze serwisy owych aut w województwie Małopolskim

Jak dużo serwisów samochodzików francuskich posiada swoją siedzibę w Krakowie oraz jakie bywają to przedsiębiorstwa? Jakie marki samochodów w ogóle zaliczają się do marek francuskich? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo bez żadnego problemiku odnajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego, świeżutko wydzierganego felietoniku!

Plakat

Autor: Anno Málie
Źródło: http://www.flickr.com
Kraków bywa to dobrze znane sporo osóbkom miasto, nie wyłącznie dlatego, że w tamtym miejscu pomieszkują – jest to bardzo historyczne lokalizacja, o którym wie każdziutkie dzieciątko. Jednak nie każdy wie, że bywa to miejsce, gdzie istnieją pojedyncze z lepszych serwisów autek pochodzenia francuskiego w woj. Małopolskim. Serwis aut francuskich Kraków, jest po rozrzucany po całym miasteczku – dokładnie owych serwisów, a dokładnie ich siedzib, istnieje w mieście 6, w których to trzy najmocniej popularne to: FC Autko S.C.,czy też F.H.U. Opony (opony Barum) – Felgi – Mechanika – Wulkanizacja dwadzieścia cztery, oraz AUTOMECHANIKA Jarosław Piekara. Pozostałe serwisy to: Daniel Ciura PHU Sec-Car, czy też Grzegorz Machaj Mach – Serwis Naprawa Samochodzików Francuskich Specjalizacja Peugeot, oraz nie zapomnijmy o serwisie: F.H.U. „Elto” A. Zębala i T. Kulis. Najistotniejszymi z marek francuskich (oraz najbardziej popularnych), to nie wątpiąc w to: Renault, Citroen, czy Peugeot, nie wspominając już o troszkę mniej znanym, ale do tej pory lubianym Bugatti. Wspomniane samochodziki posiadają pełniutko modeli, które bywają kupowane na calutkim globie.

Warto wspomnieć jednak, że sporo ludzi obawia się jednakże kupować Francuzy, gdyż ich eksploatacja bywa dosyć droga – naprawy mają możliwość spędzić sen z oczu przeciętnemu Kowalskiemu. Z tego powodu dobrze się zastanów nim je zakupisz, ponieważ naprawy zjedzą twoje fundusze!