Jak wielkie pieniądze krążą w Internecie?

Żaden człowiek nawet nie wyobraża sobie co zdołałby zakupić za sumę trzech miliardów dolarów. Gdy obywatele przyzwyczajeni są do pobierania aplikacji komputerowych za darmo, Mark Zuckenberg, posiadacz portalu FB taką sumę zamierzał zapłacić za jakąś aplikację. A jej właściciele odrzucili ofertę.

youtube

Źródło: pixabay.com
A co w ogóle miało być towarem kontraktu? Aplikacja snapchat Polska, jaka kasuje fotografie zaraz po ich przesłaniu. Zapowiada się intrygująco, prawda? Jeżeli dodamy, iż serwis ranking snap łączy w sobie dużą ilość stu milionów użytkowników, sprawa stanie się trochę bardziej przystępna. Tak, potężna jest chęć sprzedawania swym odbiorcom różnorodnych reklam. Snapchat Polska to powstały parę lat temu komunikator internetowy, jaki ma wielką liczbę odbiorców. Przesyłają one wzajemnie przeszło siedemset milionów zdjęć dziennie.

To nie końcówka ciekawych postów. Czujesz chęć na następne? W takim razie przypinam tutaj mój odnośnik (http://www.naturalhotel.pl/konferencjeeventy) do świeżej witryny. Czytaj bez limitów.

Poza zdjęciami snapchat Polska oferuje także okazję przesyłania pomiędzy odbiorcami plików video oraz funduszy. Program jest dostępny także na telefony komórkowe, dzięki czemu można by korzystać z takiego świadczenia w dowolnym obszarze oraz o dowolnej porze.

Podobnie ogromną popularność ma w Internecie portal YouTube w Polsce, który jednak jest nieco bardziej popularny niż Snapchat Polska. Jak mnóstwo użytkowników wie, YouTube w Polsce pozwala na zamieszczanie plików video, którymi mogą być przykładowo obrazy filmowe z wakacji, klipy czy przykładowo filmy dokumentalne – polski youtube.

YouTube w Polsce zezwala także zaistnieć w Sieci różnym posiadającym ciekawą pasję osobom. Serwis przynosi okazję zamieszczania tzw. kanałów rzeczowych, na których właściciele prezentują różne wiadomości. Na YouTube w Polsce odnajdziemy zatem kanały dotyczące kosmetyki, przeszłości, filmów, itd..