Należycie dobrane jeansy tuszują niedoskonałości sylwetki

Doskonale wiemy o tym, że nie ma sylwetek perfekcyjnych. Każda z pań ma swoje większe i mniejsze kompleksy, każda potrzebuje zakamuflować wybraną część sylwetki, a wyeksponować inną.
Należycie dobrany ubiór może wydobyć z postur to, co piękne i ukryć, to czego nie pragniemy demonstrować.

kostiumy kąpielowe

Autor: H&M
Źródło: H&M
Jak więc prawidłowo dopasować spodnie do swej figury? Jeżeli przykładowo pragniesz trochę bardziej zaokrąglić pupę, wybierz spodnie z dużymi kieszonkami z tyłu. Dobrze jeżeli kieszonki wzmocnione będą o suwak czy hafty – wszystko to z pewnością uwydatni Twą pupę. Jeżeli natomiast idzie o fason, wybierz biodrówki. Selekcjonuj jasne odcienie, posiadają one moc optycznego powiększania. Czego powinniśmy unikać? Unikaj jeansów pozbawionych kieszeni z tyłu, one z pewnością „spłaszczą” Twą pupę. Zrezygnuj też z boyfriendów. To nie są spodnie dla Ciebie.

Jakie spodnie powinnaś nosić jeśli masz duże uda? Niewątpliwie im ciemniejsze – tym korzystniej. Ciemne barwy wizualnie wysmuklą Twe nogi. Kupuj spodnie z elastycznych tkanin, to zapewni ci wygodę w noszeniu. Stawiaj na proste, czy też lekko rozszerzane nogawki. Fason boyfriendów też będzie sprzyjał Twej sylwetce. Czego trzeba unikać? Na pewno białych dżinsów! Zrezygnuj również ze spodni z przetarciami. Obcisłe spodnie uwypuklają każdą fałdkę tłuszczu. Natomiast jeżeli pragniesz schować swój trochę zaokrąglony brzuszek, kupuj spodnie z normalnym albo wysokim stanem. Uwydatnij smukłe nogi ciasnymi dżinsami.

W odwracaniu uwagi od zaokrąglonego brzuszka dobrze także mogą się spisać spodnie z dużymi kieszonkami. Czego się wystrzegać? Z pewnością niskich biodrówek oraz bardzo wysoko zabudowanych dżinsów.