Sprawdzenie dewelopera przy kupnie nowego mieszkania deweloperskiego

Decydując się na kupno nowego mieszkania deweloperskiego, winniśmy uprzednio odpowiednio sprawdzić dewelopera. Wskazane jest bezsprzecznie wybierać osoby solidne, wiarygodne oraz uczciwe, ponieważ od tego może zależeć pomyślność inwestycji, a także jej terminowe ukończenie. Powinno się sprawdzić czy dany deweloper przylega do jakichś organizacji deweloperskich.

puste mieszkanie

Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com

Najwyższym certyfikatem, który może posiadać jest Certyfikat Dewelopera. Taki certyfikat zdoła dostać jedynie deweloper, jaki posiada minimum 3 letnie doświadczenie w branży oraz ma na swoim koncie parę zrealizowanych inwestycji. Zdołamy także poszukać opinii o danym deweloperze w Necie, a nawet pogadać z osobami, jakie korzystały z jego usług. Zdołamy łatwo stwierdzić przy których inwestycjach pracował dany deweloper, udać się tam oraz pogadać z mieszkańcami. Wskazane jest zapytać czy są zadowoleni z zakupu, jak przebiegała współpraca z deweloperem, czy po zakupie mieszkania nie wyszły na jaw pewne ukryte wady i tak dalej. Dobry deweloper powinien również umożliwić nam odwiedzenie budowy i obejrzenie mieszkania, jeśli jest ono w stanie zamkniętym, surowym.

Zaciekawiły Cię te wpisy? To rewelacyjnie. Przejdź na kolejną stronę i doczytaj także dodatkowe treści. Podziel się z autorami swoimi ocenami.

Zadba też o nasze bezpieczeństwo i udzieli drobiazgowych odpowiedzi na zadawane przez nas pytania. Należałoby zwrócić uwagę na to, jaki stosunek posiada do nas konkretny deweloper. Czy ochoczo udziela nam wiadomości, pomaga w różnych sprawach powiązanych z zakupem mieszkania?

mieszkania deweloperskie

Źródło: pixabay.com

Czy jest właściwie obojętny, niechętnie rozmawia o mieszkaniu? Zachowanie dewelopera w stosunku do nas może nam wiele oznajmić o nim samym.

Jeżeli myślisz, że ten temat jest godny uwagi, to bez zwłoki wejdź na ten odnośnik i zobacz udostępniony poniżej (http://gruzy.pl/) wpis – on też Cię zainteresuje.

Sprawdzenie dewelopera to fundament. Przenigdy nie winniśmy wierzyć nikomu na słowo, bo nie każdy deweloper, nie każda firma budowlana lub agencja posiadłości będzie uczciwa. Nie raz zdarzało się tak, że ktoś decydował się na kupno mieszkania czy budowę domu, po czym ujawniało się, iż budowa po tygodniu przestawała istnieć, zaś nabywca zostawał bez pieniędzy. Nie dajmy się więc wprowadzić w błąd oraz zawsze precyzyjnie sprawdźmy dewelopera.