Jeżeli interesują nas nowe produkty finansowe gwarantujące zysk bez ryzyka, warto chociażby zwrócić uwagę na lokatę happy idea bank

„Oszczędzanie przez wydawanie” to często stosowane w ostatnich czasach hasło. „Wydawać” możemy nie tylko na bieżąco, ale także poprzez oddawanie swoich funduszy w depozyt na wyznaczony czas, tak, by po zakończeniu tego terminu móc liczyć na dodatkowy zarobek w postaci wypłaconych odsetek. Najlepszym tego obrazem jest rzecz jasna lokata bankowa. Jeżeli interesują nas najnowsze produkty finansowe z tego rodzaju warto między innymi zwrócić uwagę na lokatę happy idea bank.

skarbonka

Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Lokata stanowi bezpieczny sposób na pomnażanie funduszy, bez praktycznie żadnego wysiłku z naszej strony. Jedyne co powinniśmy zrobić, to podpisać umowę, choć i to nie zawsze jest wymagane, szczególnie w czasach internetu, gdzie nierzadko wystarczy wypełnienie krótkiego formularza i przekazanie pieniędzy na podane konto. Nie ulega jednak wątpliwości, że o wiele ważniejsze jest, dla przeciętnego konsumenta produktów bankowych, oprocentowanie lokat.

Czy stworzone na tej witrynie (http://silesia-fundusz.pl/strona-glowna/pozyczki-pod-zastaw-mieszkania/) posty spodobały Ci się? Masz chęć na następne? W takim razie chcemy Cię poinformować, że już oczekują na Ciebie świeże wątki.

To ono bowiem wpływa najbardziej na wygenerowany po jej zakończeniu zysk. Kiedyś oprocentowanie lokat wynosiło do 8 czy nawet 9 punktów procentowych, obecnie, niestety na tak duży procent raczej nie mamy co liczyć. Standardem jest zwykle 3 %, choć wspomniana lokata Happy Idea Banku gwarantuje 4 % w skali roku.

Inną ważną kwestią jeśli chodzi o lokaty jest suma wyjściowa jaką możemy przeznaczyć. Nie zawsze bowiem możemy przelać dowolną ilość środków.

Widzisz teraz ciekawy artykuł, jednak bez obaw kliknij również pełen opis (https://autoperfekt24.pl/dowoz-paliwa-opole/), a odnajdziesz interesujące informacje na ten wątek.

Z reguły banki ustalają minimalny i maksymalny pułap, jeśli chodzi o sumę lokaty. W przypadku wspomnianej lokaty może być to suma od 1000 do 10 000 zł, przekazywana w depozyt na okres 3 miesięcy. Kluczowe w przypadku tej oferty jest również to, że bank uwzględnia jej zawarcie bez potrzeby wybierania dodatkowych produktów bankowych. Bardzo często bowiem, żeby móc skorzystać z danej lokaty, klient musi otworzyć nowe konto (jeżeli nie jest stałym klientem firmy) bądź wykupywać inny produkt bankowy.

pieniądze

Autor: Carlos ZGZ
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o opisywaną lokatę nie ma takiej konieczności. Jedynym ważnym zastrzeżeniem jest fakt, że jest ona przeznaczona jedynie dla nowych użytkowników, czyli takich osób, które nie zawierały jak dotąd z tym bankiem żadnych umów. Warto rozejrzeć się za nowościami jeśli chodzi o lokaty, ponieważ dzięki temu możemy zagwarantować sobie większy zysk bez praktycznie większego ryzyka.