Wysyłasz produkt do konsumenta? Owiń go poprawnie i napawaj się spokojem.

O ile zyskujesz finanse za pomocą produkcji, relewantną składową twego biznesplanu jest kwestia pakowania gotowych wyrobów, tak aby przekazać je kontrahentowi.

Skup Aut

Autor: Henkka
Źródło: http://www.flickr.com

W co warto włożyć pieniądze, by posiadać gwarancję, że nasze dzieło dotrze doń bez uszczerbku?
Bezsprzecznie w przedsiębiorstwie przyda się owijarka do palet. W branży dostępnych jest wiele typów i modeli. Wybór należytego zależy na pewno od dyspozycji naszej linii produkcyjnej, od terminów realizacji zlecenia, które przyjmujemy, i od tego, co w zasadzie mamy zapakować. Istnieją owijarki o przepustowości około trzydziestu palet na godzinę, ale są również i takie, potrafiące zapakować nawet do stu dwudziestu palet w tym samym okresie. Co więcej, owijarki do palet mają możliwość wliczać się w skład większej całości. Takie systemy pakowania składają się z szeregu sprzętów, które – zależnie od naszych wymagań – zabezpieczą towar w kartonie, uzupełnią niezużytkowane przestrzenie opakowania, posortują materiały i zoptymalizują przestrzenie przez nie zajmowane. Pożądane jest nabyć tego typu układ, przede wszystkim pod warunkiem, że myślimy o rozwinięciu firmy i podnoszeniu jakości.
proces

Autor: Aaron Kim
Źródło: http://www.flickr.com
Intrygującym projektem są linie owijania typu flowpack. Jest to maszyna pozioma, dzięki której zafoliujemy produkty o małych lub przeciętnych, powtarzalnych konturach. Bardzo dobrze sprawdza się przy produkcji na dużą skalę, jako że jest gruntownie skomputeryzowana i chodzi prędko i niezawodnie. Po owinięciu w folię w dodatku ją zgrzewa, co powoduje, że towar jest całkowicie pewny.

W zależności od typu potrafi także nakleić na ładunek banderolę, nanieść datę bądź numer serii. Korzystając z linii typu flowpack możemy być pewni, że nasze produkty trafią do użytkownika w stanie dokładnie takim, jak chcemy.