Zamiary na afisz, czyli co zrobić aby konkretny produkt stał się słynny?

Działając w agencji reklamowej możemy posiadać utrudnienie z ciągłym wymyślaniem spotów reklamowych, które zostaną przyjęte wśród konsumentów. W szczególności, że konsumenci stają się coraz bardziej wymagający, jeżeli chodzi o rodzaj promocji, a na pewno nie wykupią czegoś, co źle się im kojarzy.

Oglądamy telewizję i lecą około 10 minutowe promocje.

reklama

Autor: Paolo Tonon
Źródło: http://www.flickr.com

Co w takiej sytuacji najczęściej robimy, przełączamy na inny kanał. Jest to spowodowane tym, iż wiele spotów nas drażni. Zdajemy sobie sprawę, że rodzaj reklam jest różnorodna. Jednak chodzi o billboardy Gdańsk jest miejscem, gdzie występują one najczęściej – . Jest to na pewno spowodowane dużą ilością zwiedzających spacerujących po mieście. Obecnie reklama rozwieszona na telebimie lepiej trafia do nas niż ta puszczana w telewizji. w trakcie jazdy pojazdem zawsze przykuwa uwagę. Dlatego też najczęściej sieci komórkowe postanawiają wykupienie miejsc na billboardach. Ulotki również nie są już popularną typem reklamy, gdyż przeważnie ludzi zaraz po otrzymaniu, wyrzucają ją.

Równie intrygujący post przedstawiany jest tu, zatem odwiedź stronę (http://www.gaster-sol.pl/pl) i upewnij się, jakie treści tam znajdziesz. One też Cię zaciekawią.

Jednak chodzi o telebimy Zachodniopomorskie województwo często je umieszcza na ulicach. Jest to również przykuwająca wzrok reklama jednakżezwykle kierowcy narzekają, iż rozprasza ich w trakcie jazdy. Jednak dominują one nad innymi formami promocji, bo zawsze przechodzeń zwróci na nią uwagę. W szczególności, że czasami klienci są wzrokowcami, więc zapewne pozostanie im w głowie ta reklama (polecamy również http://www.ed.torun.pl/). Jeżeli chodzi o takie promocji jak reklama odzieży lub produktów spożywczych, telebim bądź billboard sprawdza się najlepiej, ponieważ później ludzie kupują te rzeczy w sklepach.

Takie type reklamy częstostosowane są w ogromnych miastach, ponieważ jest ona skierowana do dużej ilości konsumentów i mamy gwarancję, że ją zobaczą.

Wiedzmy, że jak pracujemy lub będziemy w przyszłości pracować w marketingu to powinniśmy wybrać taką formę reklamy, aby nie denerwowała ludzi, a do tego docierała do ogromnej grupy klientów. Częstosą to wcześniej wspomniane billboardy i telebimy, ale naprawdę możemy wymyślić coś innego – .