Ortofotomapy z drona prezentują świetną jakość

Coraz częściej chcemy posiadać filmy oraz zdjęcia, które okazują się być wykonane z lotu ptaka, ponieważ one pokazują interesujące ukształtowanie naszych terenów.

Przez to powinno się zastanowić jak to zrobić, tak by nie wyszło zbyt kosztownie i jednocześnie, żeby jakość okazała się być jak najlepsza.
Dron 3DR SOLO

Autor: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com
Filmowanie z lotu ptaka to interesująca możliwość

Kiedy chcemy jakieś wydarzenie uchwycić od góry, to z pewnością również chcemy ukazać jak największy teren (zobacz również patrol rozminowania). Dlatego tak dużym powodzeniem raduje się filmowanie (szukasz filmowanie ślubów Kraków?) z lotu ptaka, gdyż mamy szansę tu korzystać z różnych opcji – usługi dronem DronMaster. Film ma szansę ukazywać przeróżny obszar, z różnej wysokości, a my będziemy posiadali świadomość, że filmowanie z lotu ptaka cały czas zagwarantuje nam odpowiednią jakość obrazu, więc z łatwością zauważymy najważniejsze rzeczy orientacyjne w konkretnym miejscu.
Czy interesują nas ortofotomapy z drona?
Kiedy pragniemy posiadać mapę konkretnego obszaru, która będzie robiona przez zrobienie fotografii, to powinno się zobaczyć, co mogą nam tu zaproponować ortofotomapy z drona. Takie zdjęcia okazują się być bardzo rzetelne, więc spokojnie można je nanosić na zwykłe mapy, a do tego jeszcze możemy mieć świadomość, że ortofotomapy z drona, pokażą rzeczywiście ten teren na którym nam najbardziej będzie zależało.

Trzeba zobaczyć jakie możliwości oferuje nam wykorzystanie drona, tak żebyśmy mieli szansę myśleć, czy w naszym przypadku on też się spisze.