Nabyłeś starszy samochód? Zamontuj w nim klimatyzację

Jeszcze kilkanaście lat temu posiadanie samochodu z klimatyzacją było dla większości niepotrzebnym zbytkiem. Lecz współcześnie, kiedy na każdym kroku delektujemy się chłodnym powietrzem w gorące dni, zarówno w pracy jak i w zwykłym tramwaju, dlatego też w aucie pragniemy mieć tą opcję.

Niestety, jeśli nabywamy używany pojazd, niekiedy zdarza się, że nie jest on wyposażony w takie dobrodziejstwo.
samochody - malowidło

Autor: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak i na to jest sposób. Współcześnie warsztaty zajmujące się elektroniką w pojazdach, proponują ciekawe cenowo alternatywy montażu tego urządzenia. Uzbroją oni nasz pojazd w wentylatory spal, nawiewy, cewka sprężarki klimatyzacji zobacz więcej także się znajdzie. Będziemy mogli spokojnie przemierzać drogi w upalne dni, bez potrzeby tworzenia słabego przewiewu z otwartych na oścież okien. Będzie to także bezpieczniejsza opcja, szczególnie na autostradzie, gdy kierowca prowadząc niezwykle prędko najlepiej skupi się na jeździe przy zamkniętych oknach. W rozróżnieniu od tego, w jak wielkim mieście żyjesz, inna będzie cena za tego typu świadczenie. Dodatkowo, w niektórych, bardzo wiekowych autach, zamontowanie klimatyzacji nie będzie prawdopodobne. Jeżeli chcesz u siebie wprowadzić takie rozwiązanie, pierw odszukaj odpowiedni serwis, używając wyszukiwarki online. Pamiętaj, żeby zaznaczyć opcję geolokalizacji, dzięki której wyświetlą ci się warsztaty z niedalekiej okolicy. Części wymagane do tej modyfikacji, takie jak wentylatory spal sprawdź na stronę albo nawet cewka sprężarki klimatyzacji, możesz kupić na własną rękę, jeżeli wiesz gdzie tanio znajdziesz używane części.
ewidencja

Autor: Impassion Afghanistan
Źródło: http://www.flickr.com
Klimatyzacja samOChodowa w dzisiejszych realiach to mus.

Mimo to, niektórzy z nas jeżdżą pojazdami starszymi, które nie mają tego udogodnienia. Całe szczęście, w przewadze przypadków klimatyzację możemy zamontować w pojeździe. Trzeba jedynie odszukać odpowiedni warsztat, oferujący takie zadania.