Jaką funkcję odgrywa mystery schopper oraz jakie są jego zadania?

Mystery shopper, to innym sposobem tajemniczy Konsument, jaki jest wysyłany do sklepu w celu przetestowania jakości i poziomu obsługi, oraz także sprawdzenia pojedynczych usług oraz towarów. Praca w charakterze tajemniczego Konsumenta jest pracą niesłychanie intrygującą oraz zróżnicowaną. Jednego dnia możesz na przykład zjeść obiad w eleganckiej restauracji, zaś następnego udać się do baru szybkiej obsługi czy też sprawdzić poziom obsługi w banku albo w kinie. Jest to praca zróżnicowana, w jakiej każdego dnia robi się coś innego.

Tajemniczy klient

Źródło: http://www.sxc.hu/
Naturalnie nie znaczy to, że praca jest lekka i łatwa. Jako mystery shopper trzeba się wykazać dokładnością i rozwagą, potrzebnie należy być też dyskretnym, tak aby nikt nie domyślił się co tak właściwie robimy – www.secretclient.com/mystery-shopping-shopper.html. Po sprawdzeniu konkretnej posługi, towarów albo sprawdzeniu jakości obsługi Konsumenta, starannie trzeba wypełnić formularz, w jakim znajdują się rozmaitego typu pytania. Jako mystery shopper trzeba zwracać uwagę na składniki oraz detale oraz starać się zachować w pamięci jak najwięcej ważkich informacji. Im więcej szczegółów zapamiętamy, tym lepiej odpowiemy na pytania mieszczące się w formularzu, co naturalnie przedkłada się na nasze późniejsze honorarium. Czytaj też http://www.secretclient.com/badania-satysfakcji-klientow.html.

Badania mystery shopping są teraz prowadzone przez multum firm oraz przedsiębiorstw. Dzięki otrzymanym efektom firmy wiedzą, jaka jest jakość obsługi klienta, jaka jest jakość usług lub produktów, co usprawnić, zmienić, ulepszyć (informacje o jakości). Wszystko to wpływa na zwiększenie wydajności oraz ulepszenie jakości proponowanych usług lub produktów.

Propozycji pracy jako tajemniczy Klient wolno odnaleźć teraz bardzo sporo. Jeśli uważasz, że spełniasz wszystkie znaczące wymagania połączone z tym fachem oraz myślisz, iż sprawdzisz się jako dokładny i ostrożny Mystery Schopper to możesz spróbować swoich sił w tym fachu. Ofert pracy znajdziesz wiele, przejrzyj więc kilka z nich oraz wybierz tą, jaka najbardziej przypadnie Ci do gustu.