Wyjazd motywacyjny do Berlina – które biuro podróży wybrać?

Wyjazdy integracyjne dla pracowników dużych i średnich przedsiębiorstw, to coraz chętniej wybierana forma motywacji personelu przez pracodawców. Z myślą o tym powstał cały szereg usług poświęconych wyprawom firmowym. Z nami wyjazd incentive to przygoda.

Dzień 1Punkt pierwszy to zbiórka pod siedzibą firmy i wyjazd z Wrocławia do Berlina.Po przyjeździe grupa zostanie od razu zakwaterowana w hotelu i uda się do przyhotelowej restauracji na obiad. Następny punkt wycieczki to zwiedzanie instalacji Alba Recykling (przejdź po tym linku). Po zakończeniu wizyty powrót do hotelu i czas wolny. wieczorową porą zaplanowana jest wykwintna kolacja w wybranej przez firmę (miejsce zostanie wcześniej uzgodnione z organizatorem) restauracji.

Dzień 2Po śniadaniu planowany jest spacer po Berlinie: jako pierwszy punkt Brama Brandenburska. Następnie zwiedzanie Reichstagu, gdzie jak się uda to wejście na taras widokowy w oszklonej kopule parlamentu. Dalszy spacer w kierunku Alexanderplatz, gdzie można podziwiać m.in. Światowy Zegar oraz widniejącą nad placem wieżę telewizyjną Fernsehturm. Po drodze trzeba zatrzymać się przy Katedrze Berlińskiej, wejść do środka, aby podziwiać jej piękne wnętrze. Zaraz obok katedry mieści się Jarmark Bożonarodzeniowy „Christmas Magic”. Niezliczone dekoracje i pokazy przenoszą turystów w nastrojowy świat. Swoje arcydzieła przedstawiają tutaj liczni rzeźbiarze i wielu innych rzemieślników. Turyści mogą na własne oczy ujrzeć jak powstają wspaniałe rękodzieła. Na scenie można podziwiać występy rozmaitych artystów, takich jak np. połykacze ognia oraz wykonawcy muzyki jazzowej. Wybitni kucharze serwują rozmaite posiłki, które zadowolą podniebienie niejednego gościa. Wszystko to dają nasze wyjazdy motywacyjne.

Ponadto trzeba skusić się na:

1) Zwiedzanie Muzeum Muru Berlińskiego – muzeum mieści się na trzech piętrach budynku przy Friedrichstraße, obok dawnego posterunku Checkpoint Charlie. Mieszczą się tu liczne eksponaty z czasów podziału i zimnej wojny.

2) Zamek Charlottenburg – budowla, której budowę zaczęło się w XVII wieku i której ostatnie skrzydło ukończono w 1746 roku, ucierpiała w czasie wojny. Teraz odbudowana, zachwyca odwiedzających swoimi bogatymi wnętrzami. W szczególności warta polecania jest Porcelanowa Komnata z dziełami pochodzenia azjatyckiego. Za pałacem umiejscowiony jest piękny ogród w stylu francuskim oraz park angielski.

3) Pergamon – muzeum przedstawia eksponaty w trzech oddzielnych kategoriach: Klasyczna Kolekcja Antyków, Antyczne Muzeum Bliskiego Wschodu i Muzeum Sztuki Muzułmańskiej.

Na zakończenie powrót do hotelu i kluczowy posiłek w przyhotelowej restauracji. Jako ostatni punkt – wyjazd do domu. Na następne podróże biznesowe zapraszamy z nami. Zobacz także: